I bought some rice balls at J-Town. This was the plum version.

20160329-D7K_0329

You open it up and the nori and it is separated from the rice.

20160329-D7K_0330

If you pull down on a strip it open right up and you can fold the rice ball into it.

20160329-D7K_0331

It has a little bit of plum, but it could use more. Each one cost $1.50.

20160329-D7K_0332